Organizacja Konferencji Artron Gdańsk

Videokonferencja pomiędzy 9 Multikinami w Polsce 

23 lutego 2012 roku zrealizowaliśmy sprawną video transmisję pomiędzy 9 Multikinami w Polsce (Warszawa, Łódź, Poznań, Rzeszów, Zabrze, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk). Organizatorem konferencji "Epidemia Nadwrażliwości" była firma La Roche - Posay. Transmisja z Multikina Złote Tarasy w Warszawie była emitowana w czasie rzeczywistym w ośmiu miastach w salach kinowych. Nasza wykwalifikowana obsługa techniczna zapewniła doskonałą jakość dźwięku i obrazu w wymagających warunkach nowoczesnych sal kinowych. E-videokonferencja okazała się niezawodnym systemem docenionym przez prelegentów konferencji i publiczność Multikin. Uczestniczyło w niej łącznie 1800 osób.

Ta forma spotkań daje ogromne możliwości dotarcia do dużej liczby odbiorców jednego dnia w całej Polsce. Jest to bardzo atrakcyjna forma z uwagi na możliwość obejrzenia wykładów największych ekspertów z branży.

W związku z tak pozytywnym odbiorem Multikino przygotowało ofertę dla klientów korporacyjnych, która już spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców oraz ich pracowników, do których głównie kierowana jest ta oferta.

Katalog
do pobrania

Katalog Artron

Agencja ARTRON s.c. 80-392 Gdansk, ul. Szczecińska 44

tel./fax 58 556 53 00, tel. 58 761 85 20, 58 761 85 21

e-mail biuro@artron.pl

PRF