Organizacja Konferencji Artron Gdańsk

nagłośnienie imprez 

nagłośnienie imprez

Właściwa słyszalność jest najważniejsza podczas każdego wystąpienia, czy to w trakcie konferencji, koncertu czy wykładu. Każda z wymienionych rodzajów imprez musi być jednak zupełnie inaczej nagłośniona.

Nagłośnienie imprez – w czym tkwi problem?

Kluczem do sukcesu jest podejście indywidualne oraz wiedza i doświadczenie. Nieskomplikowane systemy nagłośnieniowe jest w stanie obsłużyć także laik. Zapewne wszystko będzie działało, ale z pewnością nie wykorzysta on możliwości jakie daje sprzęt w konkretnym miejscu, a właśnie dzięki temu można przyczynić się do współtworzenia niezapomnianych wrażeń u widzów.

Nagłośnienie jest szczególnie ważne dla wydarzeń artystycznych. To w nich największe znaczenie ma stworzony, spójny klimat. Rodzaj sprzętu, jego wykorzystanie i rozmieszczenie, ale także wykształcenie muzyczne osób obsługujących urządzenia, mają wpływ na ostateczny efekt.

Dzięki profesjonalistom można uzyskać zadowalający efekt nagłośnienia plenerowego festynu, koncertu muzyki popularnej czy poważnej (kameralnej, symfonicznej, oratoryjnej) zarówno w dużych salach widowiskowych, jak i w wymagających wnętrzach budynków sakralnych.

Stawiamy na jakość i pewność?

Firma ARTRON od wielu lat pomaga w nagłaśnianiu różnego rodzaju imprez i wydarzeń, zarówno o charakterze artystycznym, jak i biznesowym czy konferencyjnym. Nasze doświadczenie nakazuje nam indywidualne podejście do każdego stawianego przed nami zadania.

Po zapoznaniu się z potrzebami naszego klienta, charakterystyką wydarzenia, miejscem odbywania się imprezy, proponujemy system nagłośnienia, który najlepiej sprawdzi się w konkretnych warunkach.

Oferujemy kolumny nagłośnieniowe, miksery dźwięku, najwyższej jakości mikrofony przeznaczone do każdego źródła dźwięku, osprzęt back-line (nagłośnienie instrumentów muzycznych). Sprzęt jakim dysponujemy umożliwia profesjonalne nagłośnienie wydarzeń plenerowych oraz odbywających się w każdego rodzaju wnętrzach. Jego montażem oraz obsługą zajmują się wykształceni i doświadczeni nagłośnieniowcy.

Katalog
do pobrania

Katalog Artron

Agencja ARTRON s.c. 80-392 Gdansk, ul. Szczecińska 44

tel./fax 58 556 53 00, tel. 58 761 85 20, 58 761 85 21

e-mail biuro@artron.pl

PRF