Organizacja Konferencji Artron Gdańsk

oświetlenie imprez 

Oświetlenie imprez

Profesjonalne oświetlenie imprez polega na właściwym użyciu najnowocześniejszego sprzętu oświetleniowego. Dzięki nowym technologiom można stworzyć atmosferę idealnie pasującą do miejsca i charakteru imprezy.

Jak oświetlić dużą imprezę?

Możliwości korzystania ze zdobyczy technologii w dziedzinie oświetlenia są ogromne. A ich prawidłowe i profesjonalne użycie uświetni organizowany koncert, spektakl czy event. Do oświetlenia takich imprez używane są:

Projektory jednosoczewkowe i profilowe – dzięki nim uzyskuje się plamę świetlną. W przypadku projektorów jednosoczewkowych o miękkich, ale wyraźnie zarysowanych, krawędziach. W projektorach profilowych (dwusoczewkowych), plamę o krawędziach ostrych, z możliwością tworzenia kształtów geometrycznych,

Naświetlacze – do oświetlenia dużych płaszczyzn, dające szeroki strumień światła,

Rampy – stosowane do uzyskania oświetlenia miękkiego,

Ruchome głowy i automatyczne oprawy oświetleniowe – urządzenia umożliwiające precyzyjne, szybkie ruchy świateł, tworzące świetlne widowiska,

Oprawy z diodami elektroluminescencyjnymi – najnowocześniejsze urządzenia oświetleniowe, wykorzystujące diody LED,

Efekty świetlne – np. stroboskopy.

Sterowanie systemem oświetleniowym

Działanie wszystkich wymienionych urządzeń musi być kierowane przez system oświetleniowy, obsługiwany przez fachowca. Dzięki jego umiejętnościom możliwe jest wykorzystanie w pełni możliwości sprzętu i uświetnienie imprezy nieprzeciętną iluminacją.

Firma ARTRON wynajmuje pełny sprzęt oświetleniowy, zapewniając jego profesjonalny montaż i obsługę. Specjalizujemy się w oświetlaniu mniejszych, kameralnych imprez oraz dużych, wielkopowierzchniowych wydarzeń scenicznych.

Katalog
do pobrania

Katalog Artron

Agencja ARTRON s.c. 80-392 Gdansk, ul. Szczecińska 44

tel./fax 58 556 53 00, tel. 58 761 85 20, 58 761 85 21

e-mail biuro@artron.pl

PRF