Organizacja Konferencji Artron Gdańsk

Kabiny tłumaczy 

Organizacja konferencji międzynarodowych nie może obyć się bez nowoczesnego sprzętu do tłumaczeń. Najwygodniejszym i obecnie najczęściej wybieranym jest tłumaczenie symultaniczne, do którego wykorzystuje się kabiny tłumaczy. Dzięki kabinom i towarzyszącym im urządzeniom można wykonywać jednoczesne tłumaczenia na wiele języków, co daje możliwość sprawnego prowadzenia dużych kongresów i konferencji.

Zajmujemy się wynajmowaniem oraz technicznym przygotowaniem do pracy kabin tłumaczy. Dysponujemy kabinami spełniającymi normę Unii Europejskiej ISO 4043.

Kabiny tłumaczy to dźwiękoszczelne konstrukcje przenośne, składające się z kilku prostych do zamontowania modułów. Kabiny zaprojektowane są tak by zapewnić tłumaczom jak najbardziej komfortowe warunki pracy. Każda z nich wyposażona jest w stolik przymocowany do ścian kabiny, na którym umieszczany jest pulpit tłumaczy. W kabinie nie brakuje też miejsca na swobodne rozłożenie własnych materiałów. Zarówno przednia, jak i boczne ścianki kabiny są oszklone, co zapewnia doskonałą widoczność. Jest to szczególnie ważne w pracy tłumaczy, którzy nie mając bezpośredniego kontaktu z prelegentem, mogą wspomagać się widokiem na odległość. Wygodę przebywania w kabinie zapewnia system wentylacji. Całe niezbędne okablowanie puszczane jest przez odpowiednio zaprojektowane otwory w ścianach kabiny. Tym sposobem unikamy dodatkowych utrudnień w organizacji pracy.

Posiadamy dwuosobowe i trzyosobowe kabiny tłumaczy. Charakteryzują się one odpowiednimi warunkami akustycznymi, niską masą oraz krótkim czasem montażu. Nasze kabiny zapewniają przyjazne warunki pracy, co w sytuacji długotrwałego wysiłku umysłowego jest niezwykle istotne. Wszystkie parametry wynajmowanych przez nas kabin są opracowane z myślą o sprawnym i komfortowym wykonywaniu pracy tłumacza.

Katalog
do pobrania

Katalog Artron

Agencja ARTRON s.c. 80-392 Gdansk, ul. Szczecińska 44

tel./fax 58 556 53 00, tel. 58 761 85 20, 58 761 85 21

e-mail biuro@artron.pl

PRF