Organizacja Konferencji Artron Gdańsk

Wynajem telebimów 

Oferujemy wynajem telebimów na mniejsze i duże wydarzenia, zarówno plenerowe, jak i organizowane w salach zamkniętych. Technologia wykorzystywana w ekranach telebimowych pozwala zaspokoić potrzeby organizatorów wszelkiego typu imprez. Zarówno jakość odczytu obrazu, jak i technologiczne możliwości udostępnianych przez nas urządzeń znajdują się na najwyższym poziomie.

Telebimy to ekrany służące do wyświetlania obrazu ruchomego, wykorzystujące technologie diodową. Oznacza to, że ekran urządzenia składa się z dużej ilości żarówek typu LED, które współgrają ze sobą tworząc spójny obraz. Telebimy umożliwiają wyświetlenie obrazu pełnokolorowego. Zaletą takich ekranów jest ich modułowość. Dzięki temu wielkość ekranu może być szybko zmieniana i idealnie dostosowana do warunków przestrzennych, jakimi dysponują organizatorzy imprezy.

Nasza firma proponuje wynajem telebimów o wysokich parametrach jasności. Wartość ta jest dla tego typu ekranów niezwykle ważna, od niej zależy bowiem czytelność wyświetlanego obrazu oraz kontrast kolorów. Telebimy charakteryzują się właśnie szczególnie wysoką jasnością obrazu, co powoduje, że sprawdzają się w każdych warunkach wyświetlania. Obraz z telebimów jest czytelny zarówno w warunkach dużego nasłonecznienia, jak i w ciemnych pomieszczeniach zamkniętych sal.

Oferujemy również obsługę techniczną, która sprawnie dowiezie, zamontuje oraz obsłuży wynajęty sprzęt multimedialny podczas całej imprezy. Dzięki temu nasi klienci nigdy nie muszą martwić się o właściwy przebieg organizowanego wydarzenia.

Katalog
do pobrania

Katalog Artron

Agencja ARTRON s.c. 80-392 Gdansk, ul. Szczecińska 44

tel./fax 58 556 53 00, tel. 58 761 85 20, 58 761 85 21

e-mail biuro@artron.pl

PRF