Organizacja Konferencji Artron Gdańsk

Wynajem ekranów 

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w technicznej obsłudze mniejszych konferencji, a także dużych wydarzeń kongresowych, plenerowych koncertów czy zamkniętych imprez kulturalnych i biznesowych. Zapewniamy najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, obsługę tłumaczeń oraz sprzęt wizualny.

Duże imprezy wymagają ustawienia dodatkowych ekranów, które umożliwiają całej widowni dostęp do widoku ze sceny. Każde z takich wydarzeń wymaga indywidualnego potraktowania i właściwie dobranego sprzętu. Warto skorzystać z doświadczenia specjalistów, którzy obsługą takich imprez zajmują się od lat.

 

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

 

  • ekrany wielkoformatowe do tylnej i przedniej projekcji

 

  • ekrany diodowe

Technologia diodowa opiera się na wykorzystaniu do wyświetlenia obrazu dużej ilości, współgrających ze sobą, żarówek LED. Technologia ta wygrywa z ekranami plazmowymi w warunkach wysokiego nasłonecznienia. Nawet w słoneczny dzień obraz wyświetlany na ekranie diodowym jest dobrze widoczny i całkowicie czytelny. Taką wyrazistość uzyskuje się dzięki dużo wyższej jasności powierzchni ekranu.

  • ekrany plazmowe

Wynajem ekranów plazmowych polecamy szczególnie do obsługi wydarzeń w zamkniętych pomieszczeniach. Sprawdzają się one idealnie w miejscach, gdzie wyjątkowo ważna jest jakość wyświetlanego obrazu oraz możliwość swobodnego oglądania go pod każdym kątem. Istotną zaletą takich ekranów jest także łatwość montażu oraz obsługi.

  • telebimy

Ekrany modułowe wykorzystujące technologię diodową. Telebimy wykorzystywane są głównie podczas imprez plenerowych. Wśród ich zalet wymienić należy znakomitą czytelność obrazu nawet w warunkach wysokiego nasłonecznienia oraz możliwość dostosowania wielkości ekranu do konkretnych wymagań.

Nasza firma dostarcza zamówiony sprzęt do wskazanego miejsca. Zajmujemy się również obsługą techniczną wynajętych urządzeń. Nasz technik zajmie się montażem i konfiguracją sprzętu oraz pomoże podczas trwania imprezy.

Katalog
do pobrania

Katalog Artron

Agencja ARTRON s.c. 80-392 Gdansk, ul. Szczecińska 44

tel./fax 58 556 53 00, tel. 58 761 85 20, 58 761 85 21

e-mail biuro@artron.pl

PRF